Türkiye'nin En Gözde Sohbet
Odalarının Adresi


Türkiye'nin en çok tercih edilen sohbet odaları üzerinden; Binlerce aktif kullanıcı ile sohbet ederek, yalnız ve sıkıcı geçirdiğiniz zamanları; yeni insanlarla sohbet ederek daha dinamik bir şekilde geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınız sitemiz üzerinden; Kaliteli sohbet odaları ve seviyeli sohbet sitesi ile sohbet etmenin tadını çıkarın!
Play Store App Store

Rize Sohbet Odaları

Rize Sohbet Odaları

Evet, Arkadaşlar şehir sohbet odaları için sizlere kolaylık olması adına Rize sohbet odaları konumuzla sizleri bilgilendirelim. İnsanların sohbet odaları vasıtasıyla sohbet etmeleri herkes için bir kazançtır. Arkadaşlık dostluk ortamlarının artması, diyalog halinde olup saygı sevgi ile sohbet etmek için Rize sohbet sitelerini kullanabilirsiniz.

Yüzölçümü: 3.920 km²
Nüfus: 348.776 (1990)
İl Trafik No: 53
Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize, bölgenin en karakteristik özelliklerini gösterir. Anadolu’nun diğer bölgelerinden coğrafi yapısıyla olduğu gibi kültürel yapısı ile de ayrılır. Dik yamaçlı vadileri, doruklara ulaşılabilir dağları, buzul gölleri, zümrüt yeşili yaylaları, tarihi kemer köprüleri ve kaleleri, coşkun akan dereleri ile çok özel bir turizm beldesidir.

İLÇELER: Rize ilinin ilçeleri; Ardeşen, Çamlıhemşin, Çayeli, Derepazarı, Fındıklı, Güneysu, Hemşin, İkizdere, İyidere, Kalkandere ve Pazar’dır.
Karayolu: Doğu Karadeniz şeridi üzerinde yer alan Rize; Trabzon-Samsun ile batıya, Sarp Sınır Kapısı ile B.D.T. ülkelerine yine Hopa-Artvin ile güney doğuya ve İran’a bağlanır.
Denizyolu: Yaz mevsiminde İstanbul’dan yapılan feribot seferleri Rize’ye kadar uzanmaktadır.

Rize Sohbet Siteleri

Herkes için bir sohbet odası olan, Chat sohbet odalarımız ile kendinize uygun sohbet sitesini seçerek sohbete başlayın. Kaliteli sohbet ortamı sizlere en güzel anları yaşatacak kapasitededir. Rize ilimizin gezilecek yerlerinden de bahsedelim biraz.

Atatürk Evi Müzesi (Mehmet Mataracı Konağı): Atatürk’e ait bazı eşyalar yanında, bölgeden çıkarılan etnografı eserlerin de sergilendiği Mehmet Mataracı Konağı’nın (Atatürk Evi Müzesi) kuzeyinde geniş bir bahçesi vardır. 19. yüzyıl sonları sivil mimarisi özelliklerini taşıyan yapı, iç sofalı planlı üç katlı bir evdir. İkinci katta, kuzeydoğudaki oda, Atatürk’ün kaldığı odadır. Ulu Önder Atatürk 17 Eylül 1924 yılında Rize’yi ziyaret ettiği sırada Mataracı Mehmet Efendi’nin evinde misafir edilmiş ve bu odada kalmıştır.

Chat Sohbet Odaları

Hayatımıza Chat sohbet odaları ile ayrı bir renk katmaya ne dersiniz? Eğlenceli sohbetlerde boy gösterip, harika sohbetler yapabiliriz. Yani insanlarla tanışmanın en kolay yolu olan sohbet Chat odaları ile her şeye hazır olun. Kaliteli sohbet ortamı oluşturduğumuz bu adres tam sizin için size uygun bir sohbet sitesidir. Bedava sohbet siteleri hizmeti ile özgürce ücretsiz sohbet et. Mobil sohbet ve mobil Chat seçeneklerimizle her yerden sohbete bağlan. Yıllardır hizmet veren odalarımız sayesinde seviyeli sohbet yapmanın ayrıcalıklarıyla tanışıp keyfini çıkartın.

Zemin katta Rize il merkezinden toplanan kitabeler ve mezar taşları, birinci katta ise bazı ahşap oymalı mimari parçalar, dokuma araç gereçleri, etnografı eserler sergilenmektedir. İkinci katta ise Atatürk zamanından kalan eşyalar, Atatürk’e ait giysiler, Kurtuluş Savaşı ve Atatürk’e ait fotoğraflar bulunmaktadır.

Rize sohbet odaları, Kaliteli sohbet chat

Rize sohbet odaları, Sohbet Chat odaları ile kaliteli sohbet yapın

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Elazığ Sohbet Odaları
18 Haziran 2019
Erzurum Sohbet Sitesi
17 Haziran 2019
Denizli Sohbet Siteleri
16 Haziran 2019
Çorum Sohbet Odaları
15 Haziran 2019