Türkiye'nin En Gözde Sohbet
Odalarının Adresi


Türkiye'nin en çok tercih edilen sohbet odaları üzerinden; Binlerce aktif kullanıcı ile sohbet ederek, yalnız ve sıkıcı geçirdiğiniz zamanları; yeni insanlarla sohbet ederek daha dinamik bir şekilde geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınız sitemiz üzerinden; Kaliteli sohbet odaları ve seviyeli sohbet sitesi ile sohbet etmenin tadını çıkarın!
Play Store App Store

Bitlis Sohbet Siteleri

Bitlis Sohbet Siteleri

Güzel illerimiz arasında 450 Bin nüfusa sahip Bitlis ilimize Kaliteli sohbet için Bitlis sohbet siteleri ile hizmet vermeye başladık. Sohbetlerde.net sahibi olan Mehmet Akif beyinde Bitlisli olduğunu belirtmek isterim. Dedik ya hani güzel ilimiz diye gerçekten de bir doğa harikası olan Bitlis ilimizin bir birinden güzel ilçeleri ve gezilecek yerleri vardır. Bu kadar ilgi odağı olan bir ilinde elbette ki insanları da güzeldir ve seviyeli sohbet ederler. Gelin biraz Bitlisi tanıyalım.

Bitlis’ in İlçeleri: Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan’ dır.

Coğrafyası: Bitlis ilinin topraklarının çoğu sarp ve yüksek dağlardan oluşmuştur. Önemli dağlar olan Nemrut ve Süphan’ dır.

İklimi: Karasal özellikler gösteren Bitlis iklimi, gerçekte doğunun sert ve karasal iklimiyle Akdeniz iklimi arasında bir geçiş niteliği göstermektedir. İlde kışlar soğuk, yazlar ise sıcak ve kurak geçer.

Tarihçesi: Bitlis, ismini Mekadonya Kralı Büyük İskender’ in (Alexander), şehirde bulunan kaleyi yaptırttığı komutanlarından “Bedlis’ ten” almaktadır. Geçmişi M.Ö. 2000 yılına kadar uzanan Bitlis’ te Urartu, Asur, Med, Pers, Mekadonya Krallığı, Roma ve Bizans Dönemleri’ ne ait izlere rastlanılmaktadır.

Bitlis Kaliteli sohbet sitesi

Kaliteli sohbet yapabilmek için öncelikle insanların yani kullanıcıların kaliteli ve elit olması gerekmektedir. Sizlere sunduğumuz bu Chat odaları içerisinde kişiler son derece elit ve kaliteli bireylerdir. Chat siteleri ile sohbet etmek muhabbet yapmak isteyen her kez Chat odalarımıza giriş yapabilirler. Bitlis sohbet sitesi siz kullanıcılara eğlenceli sohbet yaptırır. Keyifli sohbet muhabbet yapmak bedava sohbet için Sohbet odaları adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Türklerin 11. Yüzyılla birlikte başlayan Anadolu akınları sırasında önemi bir uğrak yeri haline gelen, bu tarihlerde Alpaslan ve ordularını Ahlat’ ta konuk eden Bitlis, Türklerin Anadolu’ ya açılmasında çok önemli bir rol de üstlenmiştir. 1514 yılında Osmanlıların eline geçmiştir. 1929 yılında Muş iline bağlı ilçe, 1936 yılında ise il olmuştur.

Ne Yenir: Bitlis Büryan kebabı yörenin ünlü yemeğidir. Oğlak etinden yapılan bu yemek Haziran-Temmuz-Ağustos ayları arasında yenilebilir. Uykusundan fedakarlık yapabilenler yine bu aylar arasında sabah saat 05:00′ te “avşor” adı verilen yemekten tadabilirler.

Bitlis sohbet siteleri

Bitlis sohbet siteleri ortamı, kaliteli sohbet, chat odaları ile buradadır.

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Elazığ Sohbet Odaları
18 Haziran 2019
Erzurum Sohbet Sitesi
17 Haziran 2019
Denizli Sohbet Siteleri
16 Haziran 2019
Çorum Sohbet Odaları
15 Haziran 2019