Türkiye'nin En Gözde Sohbet
Odalarının Adresi


Türkiye'nin en çok tercih edilen sohbet odaları üzerinden; Binlerce aktif kullanıcı ile sohbet ederek, yalnız ve sıkıcı geçirdiğiniz zamanları; yeni insanlarla sohbet ederek daha dinamik bir şekilde geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kuracağınız sitemiz üzerinden; Kaliteli sohbet odaları ve seviyeli sohbet sitesi ile sohbet etmenin tadını çıkarın!
Play Store App Store

Artvin Sohbet Sitesi

Artvin Sohbet Sitesi

Merhaba Dostlar. Bugün özel bir sohbet sitesi olan Artvin sohbet sitesi ile karşınızdayız. Artvinli hemşerilerimizin toplanma merkezi olan bu Chat sohbet odalarımızda sizlerde yerinizi alın. Kaliteli sohbet adına oluşturulan bu ortam sizlere en güzel sohbetleri yapmanız için hazırlanmıştır. Seviyeli sohbet siteleri arasında üst sıralarda bulunan Chat sitelerimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Artvin, ili ikiye bölen Çoruh nehri, dik yamaçlı uzun vadileri, 3900 metreye kadar yükselen birbiri ardına sıralanmış yüksek dağları, balta girmemiş doğal ormanları, yüksek dağların doruklarında Krater gölleri, Karagülleri, yeşil yaylaları, fauna ve flora zenginliği, tarihi kilise, kale ve kemer köprüleri, geleneksel mimarisi ve festivalleri ile çeşitli turizm değerlerini içinde barındıran otantik bir turizm beldesidir.

Chat siteleri ile tanışın

Chat siteleri ile tanışın diyoruz. Bu siteler aracılığıyla yeni insanları tanıyabilirsiniz. Güzel samimi sohbetler edip kaliteli insanlarla arkadaş olabilmektesiniz. Kaçkar ve Karçal dağlarında yapılan dağ tırmanışları, bölgenin değişik yörelerinde doğal güzellikler içinde bulunan dağ yürüyüşü parkurlarında yapılan doğa yürüyüşleri, Çoruh Nehri ve Bar hâl çayında yapılmakta olan Rafting, katamaran ve kano gibi akarsu sporları Artvin’in turizm çeşitliliğini zenginleştirmektedir. 4 üncü Dünya Akarsu Sporları Şampiyonası 1993 yılında Çoruh nehrinde yapılmıştır.

Artvin (Livana) Kalesi: Erzurum–Samsun karayolunun Artvin şehir merkezine çıkış sağlayan noktasında, Çoruh Nehri üzerinde bulunan Artvin Köprüsü’nün karşı yanında, ırmak tabanından 70 m. yükseklikte ana kayaya bağlanmış konumdadır. Kale içerisinde sarnıç ve şapel kalıntıları bulunmaktadır. Yapı, 10. yüzyıl ortalarında Bagratlı Krallığı’nca inşa edilmiş, 16. yüzyılda Osmanlılar tarafından onarım görerek kullanılmıştır. Yüksek kulesiyle dikkat çekmektedir.

Arkadaşlık sohbet sitesi

Arkadaşlık sohbet sitesinin vazgeçilmez adresi olan Sohbetlerde.Net adresimizle sınırsız sohbet etme imkânı sağlıyoruz.  Chat sohbet odaları ile sohbet siteleri sayesinde güzel ve eğlenceli zaman geçirin. Chat odası sohbet odası sizlere keyifli zaman geçirtir.  Artvin sohbet sitesi seviyeli sohbet ortamıdır. Şavşat (Satlel) Kalesi: Şavşat ilçesi Söğütlü Mahallesinde bulunmaktadır. Bagratlı Krallığı zamanında inşa edilmiş Osmanlılar tarafından da kullanılmıştır. Günümüzde terkedilmiş olan kalenin sur duvarlarının büyük bir bölümü ayaktadır.

Ardanuç (Gevhernik) Kalesi: Ardanuç ilçesi, Adakale Mahallesi’nde bulunan yapı, yöredeki en eski ve en önemli kalelerden birisidir. Kalenin ilk yapımına milattan önceki dönemlerde başlandığı bilinmektedir. Bagratlı Krallığı, Çıldır Atabekleri ve Osmanlıların yönetim yeri olarak kullanılmıştır. İç kale ve etrafı surlarla çevrili şehir yapısıyla tek örnektir. Geçmiş dönemlere ait çeşitli kalıntıların yanı sıra Kanuni Sultan Süleyman’a ait kitabesiyle de dikkat çekmektedir.

artvin sohbet sitesi kaliteli sohbet ortamı

Artvin sohbet siteleri kaliteli sohbet ortamı adresi. Seviyeli chat adresimize bekliyoruz.

 Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Elazığ Sohbet Odaları
18 Haziran 2019
Erzurum Sohbet Sitesi
17 Haziran 2019
Denizli Sohbet Siteleri
16 Haziran 2019
Çorum Sohbet Odaları
15 Haziran 2019